Lanové centrum Trinity

V lanovém centru Trinity Cheb najdou vyžití děti od 3 let po věkem neomezenou kategorii návštěvníků. Nabízí se několik okruhů, průběžné jištění, obří houpačka, Powerfan ale i dětské lanové centrum se záchytnými sítěmi.

POWERFAN znamená jak rychlý pád z výšky, tak i jemné přistání. To má na svědomí mechanismus s větrákem, který neustále a bezpečně kontroluje pád. Účastník oblečen v úvazku je zacvaknutý karabinou do lana, které je navinuté na konické cívce. Takto připravený odvážlivec vykročí do prázdna a padá, přičemž se mu odvíjí lano z cívky, která souběžně roztáčí větrák.

Obří houpačka BIG SWING je důmyslné zařízení, na kterém si zakřičí téměř každý. Na zemi jsou účastníci přicvaknutí k dvěma napnutým ocelovým lanům, jež tvoří společně písmeno „V“. Takto připraveni jsou pomocí navijáku vytaženi do výšky až 16m a přitom opisují dráhu kružnice tak, aby obě ocelová lana zůstala napnutá. Poté jsou obsluhou uvolněni z navijáku a padají volným pádem do plynulého zhoupnutí jako na obří houpačce.

Tato realizace obsahuje naše produkty:
Lanová centra a lanové parky - soustava překážek postavených převážně horizontálně na stromech, nebo na sloupech.
Dobrodružné věže - tvoří základnu pro lanovky, skoky, Big Swing,  Powerfan, lezeckou stěnu nebo lanové překážky.
Obří houpačka Big Swing - adrenalinový zážitek pro každého, volný pád a zhoupnutí až z výšky 16 metrů.
Powerfan - krok z výšky do prázdna. Volný pád až z výšky 30 metrů a jemné přistání.
Stezky a mosty v korunách stromů - přechody vysoko v korunách stromů, přes vodu nebo roklinu.

Fotogalerie