Project Outdoor s.r.o.

Dovolujeme si tvrdit, že jsme v současnosti lídrem na poli lanových aktivit v České republice a ve střední a východní Evropě.


Partnerstvím s naší organizací sázíte na bezpečnost a jistotu dlouhodobé spolupráce, založené na pomoci v nesnázích, pravidelných revizích zařízení, pravidelném školení, získávání cenných odborných rad a informací z oboru.  Členstvím v síti Lanových center PROUD potom získáte slevy na pojištění, sdílení zaběhnutého on-line systému evidence programů, instruktorů, mezd a vytváření potřebných přehledů, slevy na materiálu, pomoc s propagací a reklamou Vašich služeb.


Historie:


Na počátku bylo postavení a uvedení do provozu vůbec prvního stacionárního lanového centra v  České republice a střední a východní Evropě v Olomouci.  Do tří let od otevření vzniká síť Lanových center PROUD a občanské sdružení Projekt Outdoor se transformuje na organizaci Lanové centrum PROUD, o.s. (provoz lanových center) a společnost Project Outdoor, s.r.o. (komplexní vzdělávací programy a semináře).


V roce 2005 vzniká samostatná divize pro stavbu lanových areálu Project Outdoor Ropes Course Construction. Tato divize se už výhradně specializuje na realizaci návrhů a staveb lanových překážek, lanovýc center a parků, dobrodružných hřišť a poskytování komplexních služeb, které s touto činností souvisí.


Mezi naše klienty patří:

  • města a obce
  • školy a školní zařízení
  • DDM a volnočasová centra
  • hotely, penziony, rekreační střediska
  • sportovní areály, zábavní parky


Jsme členy:

V letech 2001 a 2002 jsme byli členy mezinárodní organizace Association for Challenge Course Technology (ACCT). ACCT je profesní asociace, jejímž cílem je vytvářet a dbát na dodržování bezpečnostních standardů v oblasti stavby a provozu lanových center. Tyto standardy byly vytvořeny tak, aby sloužily globální komunitě, která se stavbou a provozem lanových center v různých částech světa zabývá. Hlavním závazkem asociace je vyvíjet a zdokonalovat technologie lanových center prostřednictvím vědeckých výzkumů v této oblasti.


Od roku 2005 jsme členem Evropské asociace lanových center - European Ropes Course Association (ERCA). Mezi členy této organizace patří provozovatelé lanových center, trenéři, školitelé a stavitelé mobilních nebo stálých lanových areálů. Hlavním cílem  je zdokonalovat a upřesňovat evropské standardy pro stavbu a provoz lanových center. Naše firma přísně dodržuje stavební a provozní standardy vytvořené touto organizací.