Stezka indiánů ve Skalka Family Park

Máme další skalp! Ve Skalka Family Parku nyní na návštěvníky čeká dobrodružná Stezka indiánů - atrakce a zábava pro celou rodinu! Toto úžasné místo je vyhrazeno pro rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít nezapomenutelné chvíle plné dobrodružství a radosti.

Stezka indiánů návštěvníky zavede do tajemného světa, kde se budou pohybovat na lanových mostech, zdolávat lanové překážky a procházet tunelem. A to není vše! Sjezdové tobogány je pak rychle a radostně dopraví zpět na pevnou zem.

Skalka Family Park je opravdu rodinným rájem, kde si každý najde to své. Děti budou nadšené z překonávání lanových výzev, zatímco rodiče budou moci sledovat radost a úsměvy na tvářích svých malých dobrodruhů. Díky zvolenému tématu stezka návštěvníky provede od hory Mesa přes loviště bizonů až do indiánského týpí. To vše v bezpečném prostředí, které námi vybudovaný park poskytuje.

Stezka indiánů je součástí Stromové vesnice, kde se návštěvníci mohou setkat s dalšími rodinami, které sdílejí vášeň pro dobrodružství a zábavu. Skalka Family Park je skvělým místem pro strávení volného času s rodinou.

Fotogalerie