Lanáček a stezka v korunách v ZOO Zlín

Pro ZOO Zlín jsme realizovali úchvatnou a dobrodružnou stezku v korunách a nové dětské lanové centrum, aby mohli návštěvníci prozkoumat krásy a tajemství australské divočiny zcela novým způsobem!

Stezka v korunách vás zavede do magického světa, kde se budete pohybovat ve výškách od 5 do 12 metrů mezi korunami vzrostlých stromů. S délkou stezky zhruba 190 metrů si návštěvníci užijí nádherný výhled na okolní krajinu a zažijí jedinečný zážitek z blízkého setkání s přírodou. Mohou se tak nechat unášet dobrodružstvím a objevat krásy australského světa z jiné perspektivy.

Pro nejmenší návštěvníky ZOO jsme připravili dětské lanové centrum, kde se mohou těšit na radostné chvíle plné zábavy. Lanové centrum nabízí asi 130 metrů zábavy nabízí bezpečné a zábavné překážky ve výšce od 1 do 5 metrů, které zaručují nezapomenutelné zážitky pro všechny malé dobrodruhy. Děti si tak mohou užívat pohybu, prolézání, a skluzavky, zatímco rodiče si budou jistí, že jejich ratolesti jsou v bezpečí díky záchytným sítím.

Zábavní park ZOO Zlín v oblasti Austrálie je skvělým místem pro rodinný výlet plný adrenalinu a zábavy. Třešničkou na dortu jsou pak zážitkový tobogán a jízda lanovkou, při které návštěvníci prožijí přelet nad deštným pralesem. Fotogalerie