Funny Park Oravská Lesná

U slovenských sousedů jsme vystavěli krásné místo pro malé i velké. Funny park je tvořený atrakcemi, na kterých si užijete nejen velké dobrodružství, ale můžete i relaxovat. Hned při vstupu narazíte na Veverčin skok. Adrenalinová překážka pro větší děti a dospělé, inspirovaná malým zrzavým zvířátkem, které skáče ladně ze stromu na strom. Pořádný jump z 12 metrů je pro vyhledávače adrenalinu jako dělaný.

"Výš! Výš! Ještě výš!" Kdo by nemiloval houpačky a létání co nejvýše. Adrenalinová houpačka ve Funny parku má 17,5 metrů, takže se prolétnete opravdu pořádně. Instalovali jsme také trampolínu, nebo spíše novou dimenzi skákání. Trampolína je po celém obvodu dostatečně zabezpečena dopadovou plochou, a je tak vhodná pro malé dětičky, starší i dospělé, vyskáčou se všichni. 

A co by to bylo za zábavný areál bez lezení a překážek nad zemí. Naše 12-ti překážková stezka je nejen zábavou, ale rozvíjí i dětskou motoriku a kondici. Každé stanoviště vyžaduje trošku jiné schopnosti. Lví kruhy, tenké lávky, Divoká řeka, vždy žasneme, s jakou lehkostí a kreativitou děti zdolávají všechny překážky. Stezka je pro děti od 4 do 12 let a je vybavena bezpečnostními sítěmi .

Celý areál navíc září barvami, které děti milují.


Tato realizace obsahuje naše produkty:
Dětská lanová centra - překážky s bezpečnostní sítí zavěšené na domcích ve výšce od 1 do 8 m.

Obří houpačka Big Swing - adrenalinový zážitek pro každého, volný pád a zhoupnutí až z výšky 16 metrů.Fotogalerie