Lanové centrum Umeå

Ve švédském městě Umeå jsme realizovali vzrušující lanového centrum, které zavede místní návštěvníky do světa dobrodružství a adrenalinu. Realizované centrum nabízí celkem 8 okruhů, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností: dětský okruh, rodinný okruh, středně náročný okruh a těžký okruh. Každý okruh je vybaven 73 různými překážkami a lanovkami, které provedou návštěvníky skrz krásnou krajinu v délce od 20 do 100 metrů.

Ná návštěvníky tak čeká vzrušení při zdolávání jedinečných překážek, projíždění na lanovkách a prozkoumávání krásy okolní přírody z úplně nové perspektivy. Lanové centrum je vybaveno průběžným jištěním, což znamená, že se návštěvníci mohou plně soustředit na dobrodružství a bezpečně si užívat každý okamžik.

Pro všechny, kdo hledají vzrušení, adrenalin a zábavu, je toto lanové centrum správným místem pro chvíle aktivního odpočinku. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet všechny okruhy, od těch lehčích pro rodiny a děti, až po ty náročnější, pro odvážné dobrodruhy. Doufáme, že jim naše lanové centrum přinese nezapomenutelná dobrodružství v jednom z nejkrásnějších prostředí, které Švédsko nabízí.

Lanové centrum v Umeå je zkrátka místo jako stvořené pro nevšední zážitky plné adrenalinu a radosti, ať už ho navštíví rodiny, přátelé, studenti místní univerzity nebo firmy v rámci teambuildingu.  


Fotogalerie